Android için ücretsiz 1 yıllık “Steganos Online Shield VPN” kampanyası

Steganos Online Shield, uzun zamandır piyasada olan bilindik bir VPN yazılımı. Ara ara kampanyalar yaparak bedava VPN dağıtıyor ama koydukları kotalar o kadar düşük ki paylaşmaya gerek duymuyorum. Yine Windows için o kampanyalardan birini yapınca es geçeyim dedim. Fakat lisans anahtarı Android uygulamasını çalıştırınca paylaşmaya karar verdim.

Kampanyada dağıtılan VPN 1 yıllık ve 2gb/ay limiti var. Sırf yazılım güncellemeleri ayda 2gb’ı bulabileceğinden bence bu kampanyaya Windows makinalarda gülüp geçmek lazım. Fakat çoğu kişinin telefonda daha fazla bant genişliğine ihtiyacı olmayacaktır diye düşünüyorum. O yüzden Android için bedava VPN arayanların işini göreceğine eminim.

Katılım için yapanız gerekenler şöyle;

Kampanya sayfasına girin, mail adresinizi yazın. Ardından mail kutunuzu kontrol ederek lisans anahtarını alın. (Burada gerçek mail adresinizi kullanmak zorunda değilsiniz. Kullan-at mail servisleri‘ni tercih edebilirsiniz.)

0001450201-steganos-online-shield-vpn-kampanyasi

Google Play’dan Steganos Online Shield uygulamasını yükleyin ve seri numarasını uygulamaya girin. 1 yıllık (2gb/ay kotalı) ücretsiz VPN aboneliğiniz başlatılacaktır. Güle güle kullanın.

0001450202-steganos-online-shield-vpn-aktivasyonu

2 Comments

  1. hakan 07/04/2015
    • admin 07/04/2015

Leave a Reply