Android, iPhone, iPad ve PC için Ücretsiz VPN Kampanyası: Freedome

Dolar 12 aydır yükselişte ve kaliteli VPN aboneliklerinin TL karşılığı iyice arttı. Bu yüzden nerede VPN kampanyası görsem, hemen abonelik alıyorum ve okuyucular da faydalansın diye bloga ekliyorum. Aslında son 1-2 ayda blogda yeterince aktif VPN kampanyası biriktirdim ama, üzerine yeni bir kampanya daha eklenince, yine de yayınlamadan geçmeyeyim dedim.

Bu seferki ücretsiz VPN kampanyası F-secure firmasından geldi. Firma, Freedome adındaki VPN yazılımını yeni yayınladığı için olsa gerek sürekli kampanya yapıyor, bizleri sevindiriyor. Yazılımı 6 ay boyunca bedava kullanmak isterseniz, aşağıdaki şekilde hareket edebilirsiniz.

6 aylık F-secure Freedome ücretsiz VPN kampanyası

185-2-1-f-secure-freedome-ucresiz-vpn-kampanyasi

F-secure Freedome kampanya sayfasına girin. Boşlukları fotoğraftaki gibi doldurun ve Absenden butonuna tıklayın.

185-2-2

Karşınıza “Thank you for registering!” şeklinde bir yazı gelecek.

185-2-3

Posta kutunuzu açın. “noreply@f-secure.com” adresinden mail gelmiş olmalı. Bu maildeki “Confirm the email address” yazan linke tıklayın. “Thank you!” yazan yeni bir sayfa açılacaktır. Yazıyı görünce sayfayı kapatın.

185-2-4

Posta kutunuza tekrar bakın. 2 yeni mail göreceksiniz. “Your exclusive F-Secure Freedome license” konulu olanı açarak F-secure Freedome lisans anahtarını bulabilirsiniz.

185-2-5-f-secure-freedome-indir

Ücretsiz lisans anahtarını aldıktan sonra yazılımı F-secure Freedome sayfasından indirmek ve kurmak lazım.

185-2-6-f-secure-freedome-aktivasyon

Ardından aldığınız kodu Subscription sekmesindeki alana girin ve submit butonuna basın.

185-2-7

Aktivasyon tamamlanacaktır, güle güle kullanın.

Not: Ben Windows'ta gösterdim ama, lisans anahtarını Android, iPhone, iPad, PC, Mac cihazınızda kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla birkaç cihazınız varsa, hepsi için ayrı ayrı lisans almanız iyi olur.

Leave a Reply