F-secure Antivirus 2015 kampanyası: ücretsiz 1 yıllık lisans

İyi bir Antivirus yazılımı arıyor ama para ödemek istemiyorsanız, fırsat burada! F-secure, Windows 10 işletim sistemini de destekleyen Antivirus yazılımı için özel bir kampanya başlattı ve katılımcılarına 1 yıllık ücretsiz lisans hediye ediyor. Normalde yazılım ücreti 30 Euro ve bizdeki karşılığı 95 TL fakat bedava sahip olabilmek için şunları yapmanız yeterli;

1. F-secure Antivirus kampanya sayfasını ziyaret edin. Kampagnencode yazan bölüme AV15CH yazın, E-mail adresinizi girin, Sprache bölümünü Türkisch olarak değiştirin ve captcha kodunu çözerek Absenden butonuna tıklayın.

2. Birkaç saniye içinde yazdığınız mail adresine “F-Secure Anti-Virus für CHIP” konulu bir mail gelecektir. Açın ve “Confirm the order” linkine tıklayın.

3. Teşekkür eden bir sayfa çıkacak karşınıza. Sayfayı kapatın ve tekrar mail kutunuza bakın. 2 yeni mail gelmiş olmalı. Konusu “Dear customer, please confirm your email address” olanı silin gitsin. “F-Secure Anti-Virus für CHIP” olanı açmalısınız.

4. Maili açtığınızda F-secure Antivirus için ücretsiz lisans anahtarı ve PC/MAC için indirme linklerini göreceksiniz. İşletim sisteminize uygun olan versiyonu indirip çalıştırdığınızda kurulum kendi kendine tamamlanacak ve 1 yıllık ücretsiz Antivirüs aboneliğiniz başlatılacaktır.

Leave a Reply