Herkese çekilişsiz kurasız 9 aylık “BitDefender Internet Security 2015” lisansı!

Güvenlik sektörünün altın çocuğu Bitdefender geçtiğimiz yıl tüm Antivirüs testlerinden başarılı sonuçlar almıştı. AV-comparatives tarafından 2014’ün en iyi ürünü seçilmişti. Fakat birkaç gün önce öğrendik ki, testlerdeki başarı pazar payına pek de yansımıyormuş.

Opswat tarafından yapılan market araştırmasının sonuçlarına göre, pazarın %40’ı Avast ve Microsoft’un elinde. İlginçtir her iki yazılım da AV testlerinde pek başarı gösteremiyor. Testlerin en başarılısı, Bitdefender sadece %1.8 pazar payına sahip. Spybot’un bile gerisinde kalıyor.

Bunun onlar için bir önemi var mı, kullanıcı çekip pazar payını arttırmak istiyorlar mı bilmiyorum. Fakat son 1-2 yıldır Bitdefender birbiri ardına kampanyalar yapıyor, promosyon ürün dağıtıyor. Sebebini biraz buna yoruyorum. Kampanyalardan birini daha önce ben de paylaşmıştım. Süresi doldu fakat yenisi başladı. Onu da paylaşayım.

9 ay geçerli “BitDefender Internet Security 2015” lisans anahtarı nasıl alınır?

Kampanya Softpedia tarafından yayınlanıyor. Katılmak için kampanya sayfasına giriyoruz. Google Captcha kodunu çözüp insan olduğumuzu kanıtlıyoruz. Ardından email adresimizi girip “Take the offer” butonuna tıklıyoruz.

(İpucu: Email adresi olarak spama dur diyen geçici email servisleri ‘ni kullanabilirsiniz.)

0001120102-bitdefender-internet-security-kampanyasi

Bitdefender teşekkür ediyor, lisans anahtarını email adresimize gönderdiğini söylüyor.

0001120103

Mail adresimizi açıyoruz, “noreply@bitdefender.com” kişisinden gelmiş “Your FREE Bitdefender Internet Security 2015 Key” konulu maile giriyoruz. Lisans anahtarını “Your complimentary license key is:” bölümünde buluyoruz.

0001120104

Kodun hemen aşağısında “How do I install” bölümündeki indirme linkine tıklayarak yazılımı indiriyoruz. Kurulum esnasında lisans anahtarını girdiğimizde, 9 aylık Bitdefender Internet Security aboneliğimiz başlıyor.

0001120105-bitdefender-internet-security-register

0001120106

Sol alt kısımdaki "X days left" linkine tıklayın.

0001120107

Aldığınız lisans anahtarını "Enter your license key here" yazan yere girip "Register Now" butonuna tıklayın.

Leave a Reply