Herkese ücretsiz 1 aylık F-secure Freedome VPN aboneliği!

Yaptığım VPN incelemelerinde, Windows uygulaması olarak başarılı bulduğum birçok VPN firmasının Android tarafında başarı yakalayamadığını keşfetmiştim. Bu nedenle uzun süredir Android için Freedome VPN uygulamasını kullanıyorum. Uygulama gerçekten tek bir eksiğini hissetmediğim, mükemmel şekilde çalışan nadir VPN çözümlerinden. Fakat şimdiye kadar sadece Android ve IOS uygulaması şeklinde bulunduğundan incelemesini yayınlamamıştım.

Birkaç gün önce F-secure, portföyüne Windows yazılımını ekledi. Bugün ise herkese ücretsiz 1 aylık VPN aboneliği dağıtmaya başladı. İki iyi haber üst üste olunca paylaşayım istedim. Eğer 5-10 dolara satılan aylık VPN ücretinden tasarruf etmek yada Freedome VPN’i ücretsiz denemek istiyorsanız yapmanız gereken basit;

Freedeome VPN kampanya sayfasına girin. E-mail adresinizi yazın ve bulmacayı çözün. Ardından Submit butonuna tıklayın. Sayfa tekrar yüklenecek ve “Thank you for registering! You will receive a confirmation by e-mail shortly. Please follow the instructions in the e-mail.” mesajı göreceksiniz.

0001010102-fsecure-freedome-ucretsiz-vpn-kampanyasi

Ücretsiz 1 aylık F-secure Freedome VPN kampanyası!

Mesajı gördüğünüzde, E-posta adresinize girin. “noreply@f-secure.com” adresinden gelen “Your exclusive F-Secure Freedome license” konulu maili açın. Mailin içindeki “Confirm the email address” linkine tıklayın.

Açılan sayfada ” Thank you for registering! Your subscription key and a download link are sent to you by e-mail.” uyarısı göreceksiniz. Bunun ardından 2 mail daha gelecek. Birisi newsletter aboneliği için, doğrudan silebilirsiniz. Diğeri “Your exclusive F-Secure Freedome license” konulu, onu açmalısınız. Ücretsiz lisans anahtarınız ve indirme linki orada bulacaksınız.

0001010103

Yazılımı maildeki “Download” linkine tıklayarak indirmeli ve kurmalısınız. Kurulum tamamlandığında, 1 aylık ücretsiz VPN aboneliğiniz başlatılacak. Eğer kurulum dosyasını daha önce indirip kurduysanız, lisans anahtarını sonradan girmeniz işe yaramaz ve hata alırsınız.

Oops. Code was not correct. Try again.

Oops. Code was not correct. Try again.

Bu durumda bilgisayarınızdan Freedome VPN yazılımını kaldırmalı, ardından ürünü size gönderilen linkten indirerek kurulumu tekrarlamalısınız. Eğer hazırda indirilmiş Freedome VPN kurulum dosyanız varsa, dosyanın adını, Freedome_LisansAnahtarı_.exe şeklinde değiştirip kullanmanız da mümkündür.

Son bir not. Dağıtılan lisans anahtarı Ocak 2016’ya kadar kullanılabiliyor. Yani kullanmak için acele etmenize gerek yok. Birkaç tane ücretsiz lisans alıp üst üste kullanabiliyormuyuz orası mechul. İsterseniz geçici mail servislerini kullanarak birkaç tane ücretsiz vpn lisansı alıp saklayın derim.

Leave a Reply