Herkese ücretsiz 1 yıllık “OkayFreedom VPN Premium Flat” aboneliği ve lisans anahtarı!

Steganos, VPN konusunda epey deneyime sahip eski firmalardan biri. Online Shield VPN adında ürünü uzun yıllardır piyasada. Ürünün birde yeni çıkan OkayFreedom VPN adında kardeş yazılımı bulunuyor. Herhalde marka reklamından dolayı bu aralar epey ücretsiz lisans dağıtılıyor. O kampanyalardan birini sizinle paylaşayım;

Herkese ücretsiz 1 yıllık OkayFreedom VPN aboneliği kampanyası

Kampanya herkes için açık ve herhangi bir şart aranmıyor. Ücretsiz lisans anahtarı için öncelikle Ücretsiz 1 yıllık OkayFreedom VPN aboneliği linkine tıklıyoruz. Karşımıza çıkan ekrana mail adresimizi yazıyoruz.

000091-01-02-okayfreedom-vpn-kampanyasi

1 yıllık OkeyFreedom VPN aboneliği için gerekli lisans kodu bedava olarak mail adresimize gönderiliyor. Programı mailde verilen linkten indiriyoruz. Çift tıklayarak çalıştırıyoruz.

000091-01-03-okayfreedom-vpn-lisans-anahtari-gonderisiKurulum kendi kendine başlayıp tamamlanıyor. Elimizdeki lisans anahtarını (Premium code) programdaki seri numarası giriş bölümüne yazdığımızda, 1 Yıllık VPN aboneliğimiz başlatılıyor. İşlem şu şekilde;

000091-02-01-okayfreedom-vpn-enter-premium-code-serial-number

Görev çubuğundaki OkayFreedom VPN ikonuna tıklıyoruz. "Enter Premium code (serial number)" öğesini seçiyoruz.

000091-02-02-okayfreedom-vpn-lisanslama

Açılan pencereye, mail adresimize gelen ücretsiz seri numarası 'nı yazıyoruz ve Redeem butonuna tıklıyoruz.

000091-02-03-okayfreedom-vpn

Pencere kapanıyor ve bir yıllık ücretsiz VPN lisansımız çalışmaya başlıyor. Menüden bir ülke seçiyoruz yada "On" öğesine tıklıyoruz. İlk VPN bağlantısı hemen kuruluyor.

Bu arada küçük bir dipnot düşeyim. Ürünü (v1.4.1.11192) Windows 8.1×64 üzerinde denediğimde kurulumun hemen ardından “OkayFreedom çalışmayı durdurdu” hatası aldım. Programı çalıştıramadım. Küçük bir araştırma sonunda aynı sisteme sahip birçok kullanıcının hatadan muzdarip olduğunu gördüm. Diğer işletim sistemi versiyonlarında ise bu hatayı söyleyene rastlamadım.

Sorunun şimdilik bir çözümü yok. 64 Bit’lik Windows 8.1 kullanıcıları programın güncellenmesini bekleyecek. Diğer işletim sistemleri sahipleri ise yazılımı hemen kullanmaya başlayabilir.

Leave a Reply