Herkese ücretsiz 3 aylık “CyberGhost VPN Premium” aboneliği!

Bilenler Kabilesi’nin ilk yazısı Cyberghost VPN incelemesi idi. Yazıda fiyatların hesaplı olduğundan bahsedip, bedava bile bulabileceğinizi söylemiştim. “Cyberghost demek kampanya demek” demiştim.

Firma, o günden bu güne birçok kampanya yaptı, beni yalancı çıkarmadı. Bir kampanya daha yapıp 10.000 kişiye, 3 aylık Premium aboneliği hediye etmeye başlayınca bu sefer ben de paylaşayım dedim. Kampanya linki burada. Nasıl katılabileceğinizi ayrıca anlatayım…

“CyberGhost VPN Premium” aboneliği kampanyasına katılım!

Kampanya sayfasına girin. Mail adresinizi yazıp “Get your FREE key now” butonuna tıklayın. Sayfa yeniden yüklenecek ve “Well done. Check your inbox and confirm your email address!” metnini gösterecek.

0001090102

Yazıyı gördüğünüzde mail adresinize girin. “no-reply@cyberghost.info” adresinden gönderilmiş “Confirm your email address and receive your FREE serial code” konulu maili açıp “Confirm your email address and get your activation code” linkine tıklayın.

0001090103

Link yeni sayfada açılacak, ücretsiz aktivasyon kodu (lisans anahtarı) “Here is your activation key” bölümünde gösterilecek.

0001090104

Cihazınıza uygun yazılımı indirip kurmalı, bu kodu yazılımda 20 Mart 2015’e kadar aktifleştirmelisiniz (1, 2, 3). Sonrasında 90 gün ücretsiz olarak Cyberghost VPN Premium aboneliği kullanabilirsiniz.

Leave a Reply