ibVPN kampanyası: 1 yıllık ücretsiz premium VPN

ibVPN, 2003’ten beri faaliyet gösteren piyasada bilinir bir VPN firması. Geçmişte geniş bir incelemesini yayınlamış, yazılımlarını detaylıca anlatmıştım. Firma ücretsiz VPN kampanyası başlatınca onu da paylaşayım istedim.

Kampanya, firmanın Total VPN (VPN + SmartDNS) servisini kapsıyor ve 69.95$ ücretle satılan yıllık aboneliği ücretsiz olarak sunuyor. Doların 3 TL’yi geçtiğini düşünürsek para ödeyip alması epey maliyetli ve zaten normalde de piyasanın en pahalı ürünlerinden biri. Ücretsiz almak içinse yapmanız gerekenleri anlatayım;

197-3-1-ibvpn-plans

ibVPN Pricing sayfasına girin. Total VPN yazan planın altındaki "Order now" butonuna tıklayın.

197-3-2-ibvpn-checkout

"Checkout" butonuna tıklayın.

197-3-3

"Promotional Code" yazan bölüme KOMPUTERSWIAT yazın ve "Apply Code" butonuna tıklayın. Ardından Ad, Soyad, Mail, Şifre bilgilerini girip "Go to payment" butonuna tıklayın.

197-3-4-ibvpn-musteri-paneli-ingilizce

Ücretsiz VPN yazılımı kazanacaksınız. Eğer ingilizce ile rahat edemiyorsanız, sol alt köşedeki language bölümünden dili Turkish olarak değiştirebilirsiniz.

197-3-5-ibvpn-musteri-paneli-turkce

Şimdi tek yapmanız gereken sisteminize uygun VPN yazılımını indirip kayıt olurken kullandığınız email ve şifre ile etkinleştirmek. Yardım videoları için linkler; Windows, Android, iOS (iPad, iPhone), MacOS. Güle güle kullanın!

Notlar;

  1. Kampanyadan aldığınız ücretsiz lisans anahtarını yalnızca 1 cihazda kullanabilirsiniz. Birkaç tane cihazınız varsa, farklı email adresleri ile birkaç tane lisans anahtarı almanız yerinde olur. Bunun için geçici email servisleri ‘ni kullanabilirsiniz.
  2. Bu kampanyadan aldığınız lisans kodunu Windows, Android, iOS (iPhone, iPad), MacOs için hazırlanmış ibVPN VPN yazılımlarında kullanabilirsiniz. ibVPN her sisteme uygun yazılıma sahip, ekstra olarak OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP gibi VPN protokollerini de destekliyor.

Leave a Reply